Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Suknja
Suknja Suknja Suknja Suknja Suknja

Suknja

850 МКД

Големина: S

Бренд: massimo dutti

Град: Скопје

Материјали: tenok

Ознаки: letno

Состојба: ново без етикета

Боја: беж

Додадено: 2.7.2023

Прегледи: 252

2

Skroz nova letna plisirana suknja, svetla pesok boja, postavena od vnatre

EmilijaM

142
0

Членот го следат

64

Членот ги следи

19