Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Летен комбинезон
Летен комбинезон Летен комбинезон Летен комбинезон Летен комбинезон Летен комбинезон

Летен комбинезон

400 МКД

Големина: M

Бренд: ау

Град: Битола

Материјали: принт

Ознаки: корсет, нов

Состојба: ново без етикета

Боја: сиво

Додадено: 28.7.2023

Прегледи: 215

2

Преубав корсет комбилизон, летен, со коланче одговара на М - Л.

Andrei

8
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

15