Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
plav cveten fustan
plav cveten fustan plav cveten fustan

plav cveten fustan

200 МКД

Големина: XS

Бренд: lc waikiki

Град: Скопје

Материјали: 100% pamuk

Ознаки: cveten fustan pamuk blue plav

Состојба: добра

Боја: плаво шарено

Додадено: 8.8.2023

Прегледи: 117

0

leten pamucen fustan . se vrzuvaat mashni na rakavite

lolalola

3
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1