Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pull&Bear корсет
Pull&Bear корсет Pull&Bear корсет Pull&Bear корсет Pull&Bear корсет Pull&Bear корсет

Pull&Bear корсет

1300 МКД

Бренд: pull&bear

Град: Прилеп

Материјали: teksas

Ознаки: pull&bear

Состојба: ново без етикета

Боја: плаво

Додадено: 16.8.2023

Прегледи: 155

3

Се продава нов корсет Pull&Bear величина L без етикета. Не правам замена!

Aria17

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0