Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан Фустан

Фустан

400 МКД

Големина: M

Град: Тетово

Материјали: памук и ликра

Ознаки: памук

Состојба: одлично

Боја: црвено

Додадено: 25.8.2023

Прегледи: 210

2

Фустанот е еднаш носен, нема оштетувања, одговара на величина м и слабо л бидејки е со ликра..

Vik123Vik

14
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

1