Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани За посебни пригоди Макси фустан со долги ракави
Макси фустан со долги ракави
Макси фустан со долги ракави Макси фустан со долги ракави Макси фустан со долги ракави

Макси фустан со долги ракави

3300 МКД

Големина: 36

Бренд: нз

Град: Куманово

Материјали: полиестер, еластин

Ознаки: макси

Состојба: ново без етикета

Боја: шарено виолетово

Додадено: 29.8.2023

Прегледи: 154

0

Прекрасен долг фустан за сезона есен/зима. Делот кај градите прекрасно изработен и со светкави каменчиња. Надолу е во А форма и со дискретни фалти. Материјалот е многу мек и пријатен и малку растеглив. Од страните има џебови кои се прекрасно скриени.

DraKuN

20
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

68