Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nike original patiki
Nike original patiki Nike original patiki Nike original patiki Nike original patiki Nike original patiki

Nike original patiki

1330 МКД

Големина: 40

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: platno

Ознаки: original patiki nike

Состојба: многу добра

Боја: розе

Додадено: 29.8.2023

Прегледи: 165

2

Nike patiki Recisi novi Mnogu kratko obleceni. Odlicni i za trening. Bojata e rozenikava, ne e crvena. 1330den 26.5cm, odlicni za onie koi nosat 40ka cevli 41, uk7, 26.5cm

tanja103

36
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

43