Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Чанти Рачни чанти Koton кафеаво кремаста ташничка
Koton кафеаво кремаста ташничка
Koton кафеаво кремаста ташничка Koton кафеаво кремаста ташничка Koton кафеаво кремаста ташничка

Koton кафеаво кремаста ташничка

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: polyvinylcloride

Ознаки: tashna koton

Состојба: многу добра

Додадено: 27.9.2023

Прегледи: 420

4

Ташничка добиена на поклон, неколку пати носена, но без никакви оштетувања.

RPSKOPJE

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0