Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
fustan
fustan

fustan

1500 МКД

Големина: 34

Бренд: sisley

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: fustan mini crn

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 16.10.2023

Прегледи: 115

0

Kratok crn fustan so svetkav detalj na sredina

mateja0109

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

2