Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Canta
Canta Canta Canta

Canta

700 МКД

Бренд: carpisa

Град: Скопје

Материјали: polyester

Ознаки: tasna carpisa

Состојба: одлично

Боја: светло плаво

Додадено: 21.10.2023

Прегледи: 126

0

Svetlo sina Carpisa tasniicka, malku koristena.

Zvezdicka456

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0