Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нова Migato чанта
Нова Migato чанта Нова Migato чанта Нова Migato чанта Нова Migato чанта

Нова Migato чанта

1500 МКД

Бренд: migato

Град: Скопје

Материјали: еко кожа

Ознаки: migato

Состојба: ново со етикета

Боја: беж

Додадено: 25.10.2023

Прегледи: 334

5

Нова со етикета MIGATO ташна, купена 50€ во Грција но не успеав да ја искомбинирам. Се носи на два начина, рачката е прилагодлива. Бојата е беж-светло розева нијанса. Комплет со оригиналната кеса.

Sweetheart

39
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

1