Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Svecen fustan
Svecen fustan

Svecen fustan

200 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: viskoza

Ознаки: nema

Состојба: ново без етикета

Боја: плаво

Додадено: 27.10.2023

Прегледи: 176

0

Zenski svecen fustan, dosta socuvan i ne e nosen voopsto. Materijalot e svetkav i nemoze ubavo da se dolovi na slika.

Ivana123@

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0