Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Marwell балетанки
Marwell балетанки Marwell балетанки Marwell балетанки Marwell балетанки Marwell балетанки

Marwell балетанки

700 МКД

Големина: 38

Бренд: marwell

Град: Штип

Материјали: кожа

Ознаки: кожа балетанки

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Додадено: 30.10.2023

Прегледи: 185

3

Преубави и класични балетанки од Marwell. Чиста кожа, не се носени ни еднаш. Имам исти во црна боја, па овие така стојат. За нормално до тенко стапало.

Saraaa831

4
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0