Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cozy oversized dzemper
Cozy oversized dzemper Cozy oversized dzemper

Cozy oversized dzemper

400 МКД

Големина: S

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: oversized dzemper

Состојба: одлично

Боја: црно бело

Додадено: 1.11.2023

Прегледи: 257

8

Dzemepov e mnogu udoben nosen e poveke pati no e bez ostetuvanja

Galaaaa

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

18