Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Два нови џемпери
Два нови џемпери Два нови џемпери

Два нови џемпери

500 МКД

Големина: 36

Бренд: бершка,теранова

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: xx

Состојба: ново без етикета

Боја: бело крем

Додадено: 5.11.2023

Прегледи: 150

0

Два нови џемпери без етикета,одговара на величина МL

samanta

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

21