Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Replay farmerki
Replay farmerki Replay farmerki Replay farmerki Replay farmerki Replay farmerki

Replay farmerki

600 МКД

Големина: M

Бренд: replay

Град: Скопје

Материјали: pamuk elastan

Ознаки: replay

Состојба: ново без етикета

Боја: плаво

Додадено: 8.11.2023

Прегледи: 189

1

Prodavam ednas obleceni farmerki Replay novi kupeni od Fashion & Friends City Mall velicina 31/32 98% pamuk 2% elastan Cena za samo 600 denari

Erol82

3
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0