Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Капути и јакни Капути Зара есенско палто/капут
Зара есенско палто/капут
Зара есенско палто/капут Зара есенско палто/капут Зара есенско палто/капут

Зара есенско палто/капут

1600 МКД

Големина: L

Бренд: зара

Град: Скопје

Материјали: како плетено

Ознаки: поставено

Состојба: одлично

Боја: црно бело

Додадено: 19.11.2023

Прегледи: 236

4

Зара есенски капут, носено неколку пати, во цената е вклучена и достава.

Komshika

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0