Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pull&Bear i Terranova L/Xl
Pull&Bear i Terranova L/Xl Pull&Bear i Terranova L/Xl Pull&Bear i Terranova L/Xl Pull&Bear i Terranova L/Xl Pull&Bear i Terranova L/Xl

Pull&Bear i Terranova L/Xl

500 МКД

Големина: L

Бренд: pull i bear

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: meki prijatni

Состојба: многу добра

Боја: сиво бело

Додадено: 20.11.2023

Прегледи: 92

1

Dva dukseri. Siviot e na Pull &Bear xl no odgovara na L Sareniot e na Terranova L Dvata zaedno 500den Posebno eden 300den

bijanka

346
0

Членот го следат

75

Членот ги следи

9