Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани Миди Фустанче број s
Фустанче број s
Фустанче број s

Фустанче број s

400 МКД

Големина: 36

Бренд: nepoznat

Град: Скопје

Материјали: likra sljokici

Ознаки: fustan

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 21.11.2023

Прегледи: 114

3

Fustance si sljokici broj s

Bjankica

6
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0