Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Блузи и маици Боди maica na dolgi rakavi STRADIVARIUS
maica na dolgi rakavi STRADIVARIUS
maica na dolgi rakavi STRADIVARIUS maica na dolgi rakavi STRADIVARIUS

maica na dolgi rakavi STRADIVARIUS

300 МКД

Големина: 40

Бренд: stradivarius

Град: Гостивар

Материјали: pamuk

Ознаки: str

Состојба: одлично

Боја: портокалово

Додадено: 21.11.2023

Прегледи: 37

0

bodi stradivarius tesen model

medisaelmazi

12
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

5