Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ROLKA ZARA
ROLKA ZARA ROLKA ZARA

ROLKA ZARA

350 МКД

Големина: 40

Бренд: zara

Град: Гостивар

Материјали: pamuk

Ознаки: zara

Состојба: одлично

Боја: крем

Додадено: 21.11.2023

Прегледи: 100

2

krem rolka ZARA , napred e pokratka a nazad podolga . podebel model

medisaelmazi

12
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

5