Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zimska kapa 🌨️
Zimska kapa 🌨️ Zimska kapa 🌨️

Zimska kapa 🌨️

250 МКД

Град: Штип

Материјали: pamuk volna

Ознаки: toplo zimsko zimska

Состојба: одлично

Додадено: 27.11.2023

Прегледи: 362

3

Topla zimska kapa. Minimalno nosena, kako nova.

ane_anne

34
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

2