Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cizmi/39!🌸
Cizmi/39!🌸

Cizmi/39!🌸

700 МКД

Големина: 39

Бренд: turski

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: cizmi 39

Состојба: одлично

Боја: крем

Додадено: 30.11.2023

Прегледи: 249

1

Cizmite se krem boja,mnogu kratko noseni i mnogu socuvani,broj 39,prilog sliki,cena 700 denari fiksna,bez razmeni i bez Kargo dostava,samo licno vo Skopje

lencelencelence

124
1

Членот го следат

12

Членот ги следи

9