Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Preubavi stikli
Preubavi stikli Preubavi stikli

Preubavi stikli

500 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: ekokoza

Ознаки: kafeavi stikli

Состојба: одлично

Боја: крем кафено

Додадено: 2.12.2023

Прегледи: 276

4

Preubavi stikli mnogu malku noseni za zal me stegaat, eko koza odlicno socuvana so preubava boja pogodni za zima. Gi prodavam za niska cena bidejki bez potrebno mi stojat

MyThriftyHabits

9
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

0