Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna
Jakna Jakna Jakna Jakna

Jakna

500 МКД

Големина: XL

Бренд: polska

Град: Пробиштип

Материјали: koton

Ознаки: topla polnets

Состојба: многу добра

Боја: сиво

Додадено: 3.12.2023

Прегледи: 177

0

Unava topla jakna mnogu ubav materijal za tezina na osoba do 80 kg ./85kg.Zguzvana bidejki sega ja izvadiv od vakum kess.Moze I razmena no so druga cena.

DanielaGicevska

65
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

86