Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi cizmi
Novi cizmi Novi cizmi

Novi cizmi

400 МКД

Големина: 37

Град: Крушево

Материјали: eko koza

Ознаки: stikla cizmi

Состојба: одлично

Додадено: 5.12.2023

Прегледи: 124

0

Cizmi na stikla, noseni samo 2 pati

Secondhand_

3
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0