Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
svecan fustan
svecan fustan svecan fustan svecan fustan svecan fustan

svecan fustan

4000 МКД

Големина: 38

Бренд: vienna

Град: Скопје

Материјали: brokat

Ознаки: fustan dolg vienna svecan

Состојба: ново со етикета

Боја: тиркиз беж

Додадено: 5.12.2023

Прегледи: 309

2

svecan fustan, pogoden za proslavi, kupen od Turcija. ne e upotrebuvan, vo originalno pakuvanje

krasivica

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1