Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna br. 34
Jakna br. 34 Jakna br. 34 Jakna br. 34

Jakna br. 34

500 МКД

Големина: 34

Бренд: new yorker

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: jakna crna

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 5.12.2023

Прегледи: 148

1

Crna jakna vo odlicna aoatojba, nosena nekolku pati.

alwaysin

2
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0