Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustance 38
Fustance 38 Fustance 38 Fustance 38 Fustance 38

Fustance 38

250 МКД

Големина: 38

Бренд: turska

Град: Скопје

Материјали: likra

Ознаки: nezen

Состојба: многу добра

Боја: праска

Додадено: 9.12.2023

Прегледи: 120

1

Fustance br.38 Noseno no socuvano bez nedostatoci Bojata e kako na prvata slika

bijanka

346
0

Членот го следат

78

Членот ги следи

9