Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Црни чизми
Црни чизми Црни чизми Црни чизми

Црни чизми

350 МКД

Големина: 40

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: skaj

Ознаки: black

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 9.12.2023

Прегледи: 156

1

Црни чизми со врвки, број 40. Висина на штиклата 10 цм. Превртена вештачка кожа-скај. Како нови, носени само еднаш.

UniqueAnnie

5
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

1