Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Костим со панталони
Костим со панталони Костим со панталони Костим со панталони Костим со панталони Костим со панталони

Костим со панталони

350 МКД

Големина: 40

Бренд: gracija fashion

Град: Скопје

Материјали: сомот

Ознаки: xx

Состојба: многу добра

Боја: кафено

Додадено: 10.12.2023

Прегледи: 345

1

Фали само една копча од сако се гледа и на сликата

Dzoana.19

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0