Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Блузи и маици Кошули Црна дебела кошулка
Црна дебела кошулка
Црна дебела кошулка Црна дебела кошулка

Црна дебела кошулка

300 МКД

Големина: 40

Бренд: uzsa fashion

Град: Скопје

Материјали: ////

Ознаки: кошула црна kosula

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 10.12.2023

Прегледи: 57

0

подебела кошула, одговара на М и Л

Angela97

91
1

Членот го следат

59

Членот ги следи

18