Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mantil
Mantil

Mantil

700 МКД

Големина: 38

Бренд: minikoko

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: nema

Состојба: одлично

Боја: беж

Додадено: 11.12.2023

Прегледи: 115

0

Mantil vo odlična sostojba, vel. L -38/40.

anna2001

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0