Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Обувки Чизми Останато Се продаваат нови женски Chelsea чизми
Се продаваат нови женски Chelsea чизми
Се продаваат нови женски Chelsea чизми Се продаваат нови женски Chelsea чизми Се продаваат нови женски Chelsea чизми Се продаваат нови женски Chelsea чизми

Се продаваат нови женски Chelsea чизми

2000 МКД

Големина: 41

Град: Куманово

Материјали: скај кожа

Ознаки: 41

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 11.12.2023

Прегледи: 235

1

Се продаваат нови Chelsea чизми воопшто не носени поради згрешен број, чизмите се бр 41 но одговараат на бр 40/40.5

kumanovok

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0