Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kosula
Kosula Kosula Kosula Kosula

Kosula

250 МКД

Големина: 38

Бренд: x

Град: Кавадарци

Материјали: likra pamuk

Ознаки: obleka zeni moderno kosula

Состојба: многу добра

Боја: крем

Додадено: 18.12.2023

Прегледи: 212

1

Skinata e samo etiketata so se primetuva i na samata slika Nema nikakvi drugi ostetuvanja Prijatna e na teloto

Annnaaa

18
1

Членот го следат

22

Членот ги следи

0