Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан Фустан

Фустан

5000 МКД

Големина: S

Бренд: balo

Град: Тетово

Материјали: ликра

Ознаки: фустан

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 19.12.2023

Прегледи: 337

1

Фустан за посебни пригоди во одлична состојба. Купен во Истанбул во познатиот бренд Balo. Купен е 190 евра, го продавам за 5000 денари. Одлично седи. Материјалот е многу убав, квалитетна ликра. Бројот на фустанот е 2,мислам дека тоа е број 36-38.

Akademia

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0