Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna 36
Jakna 36 Jakna 36 Jakna 36 Jakna 36

Jakna 36

600 МКД

Големина: 36

Бренд: nema

Град: Охрид

Материјали: nema

Ознаки: nema

Состојба: многу добра

Боја: сиво

Додадено: 19.12.2023

Прегледи: 188

2

Kupena od stranava ja imam noseno dva tri pati i kopcinjata gi dodadov jas , voopsto ne e ostetena ja prodavam poradi toa sto imam mnogu jakni za poveke info pisete poraka

Ceca_89

16
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

37