Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Труднички хеланки H&M
Труднички хеланки H&M Труднички хеланки H&M

Труднички хеланки H&M

500 МКД

Големина: M

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: хеланки

Ознаки: хеланки

Состојба: многу добра

Боја: бордо

Додадено: 24.12.2023

Прегледи: 160

0

Продавам труднички хеланки од H&M, големина М. Малку носени во одлична состојба и без некакви оштетувања.

Marme19

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1