Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Зимска јакна
Зимска јакна Зимска јакна

Зимска јакна

700 МКД

Големина: 39

Бренд: honey winter

Град: Скопје

Материјали: polyester

Ознаки: ...

Состојба: одлично

Боја: кафено

Додадено: 27.12.2023

Прегледи: 189

0

Odlicno socuvana jakna. Mnogu malku nosena. Ima kapuljaca koja sobrana sluzi kako shalce. Velicina L no odgovara i kako za M

emilija86

7
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

0