Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan Fustan Fustan

Fustan

600 МКД

Големина: 36

Бренд: dress

Град: Скопје

Материјали: lycra satin

Ознаки: xx

Состојба: ново без етикета

Боја: виолетово

Додадено: 1.1.2024

Прегледи: 175

1

standart fustan so otok vo predelot na gradniot kos, likra moze na sve da bide taman i so doraski

leona.as

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0