Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Amisu крем сако (XS/S)
Amisu крем сако (XS/S) Amisu крем сако (XS/S) Amisu крем сако (XS/S) Amisu крем сако (XS/S) Amisu крем сако (XS/S)

Amisu крем сако (XS/S)

450 МКД

Големина: 36

Бренд: amisu

Град: Скопје

Материјали: poliester elastin viskoza

Ознаки: klasichno

Состојба: многу добра

Боја: сиво крем

Додадено: 3.1.2024

Прегледи: 192

2

Крем сиво класично сако уз тело, без крагња со џебчиња… Пишува 36, но е нешто меѓу 34/36 …

Yanneva

66
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

14