Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

kajashop

Скопје

Prozirna maicka

200 МКД

0

Детали за производот

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: maicka plaza

Состојба: ново без етикета

Боја: шарено

Опис

Prozirna maicka, ne oblecena

Додадено: 19.4.2024

Прегледи: 52