Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Jakna eko-koza
Jakna eko-koza Jakna eko-koza Jakna eko-koza Jakna eko-koza

Jakna eko-koza

800 МКД

Големина: M

Бренд: chicoree

Град: Скопје

Материјали: eko-koza skaj

Ознаки: novo

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 26.11.2023

Прегледи: 234

0

Jakna od eko koza so preubavo krzno. Brojceto odgovara i na M i L. Krznoto se vadi so patent. Ne e nosena nitu ednas. Za povekje info pisete mi😀

Ivyy22

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0