Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Тексасна јакна
Тексасна јакна Тексасна јакна Тексасна јакна

Тексасна јакна

350 МКД

Големина: S

Бренд: terranova

Град: Скопје

Материјали: тексас

Ознаки: јакна ново

Состојба: одлично

Додадено: 21.11.2023

Прегледи: 54

0

Тексас јакничка во одлична состојба! Кратка е некаде до половина, се наоѓа за пролетно време. За повеќе инфо слободно пишете ми :)

Ivyy22

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0