Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Тигреста кошулка
Тигреста кошулка Тигреста кошулка Тигреста кошулка Тигреста кошулка

Тигреста кошулка

350 МКД

Големина: M

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: свиленкаста

Ознаки: кошулка ново

Состојба: ново без етикета

Додадено: 21.11.2023

Прегледи: 85

1

Кошулка со тигрест принт, модерна и тренди за тинејџерки. Отворена на рамениците. Бројчето одговара и на S i M. На грбот е малку проѕирна. Облечена само еднаш. За повеќе инфо контактирајте ме :)

Ivyy22

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0