Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

DanielaMag

Скопје

ACG Patiki

300 МКД

0

Детали за производот

Големина: 39

Бренд: acg

Град: Скопје

Материјали: nepoznat

Ознаки: patiki

Состојба: добра

Боја: бело

Опис

Patiki ACG slicni na visoki Starki model. Noseni no moze uste da se nosat. Kaj petata od vnatresna strana izlizan e materijalot, no iskreno koska se nadvoresno nisto ne se poznava. Zatoa i cenata e tolku niska vo odnos na toa kolku se kupeni. Moze i razmena!

Додадено: 14.5.2024

Прегледи: 88