Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

MandeMarija

Битола

Комплет

1600 МКД

0

Детали за производот

Големина: 36

Град: Битола

Материјали: ленен

Ознаки: комплет

Состојба: ново со етикета

Боја: розе

Опис

Нов летен комплет воопшто не е носено.

Додадено: 20.5.2024

Прегледи: 85