Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

smiljanai

Скопје

Crni stikli

300 МКД

2

Детали за производот

Големина: 41

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: prevrtena eko

Ознаки: crno stikli

Состојба: многу добра

Боја: црно

Опис

Smeneti fleknici socuvani

Додадено: 20.5.2024

Прегледи: 80