Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Sonj3_13

Велес

Jakna

1200 МКД

0

Детали за производот

Големина: 34

Бренд: nema

Град: Велес

Материјали: neznam

Ознаки: jakna

Состојба: добра

Боја: кафено

Опис

Preubava jakna,skapo platena.

Додадено: 23.5.2024

Прегледи: 81