Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Sonj3_13

Велес

Jakna

400 МКД

0

Детали за производот

Големина: 34

Бренд: nema

Град: Велес

Материјали: neznam

Ознаки: jakna

Состојба: многу добра

Боја: црно

Опис

Jakna,velicina S.. **rasipan patent

Додадено: 23.5.2024

Прегледи: 99